عمل براکیوپلاستی

در این مقاله در خصوص عمل براکیوپلاستی توضیحاتی ارائه می شود.

عمل براکیوپلاستی دکتر پژوا سلیمانزادهزمانی که افراد از ظاهر بازوهای خود ناراحت و ناراضی هستند، اغلب دو مسئله را بیان می کنند: مسئله اول این که چربی و پوست اضافی بازوی آنها بد شکل و آویزان است و مسئله دوم آنکه بازویشان بسیار بزرگ است. اکثر خانم ها اظهار می کنند که در جمع استفاده از بلوزهای بدون آستین برای آنها بسیار سخت و ناراحت کننده است و پیدا کردن لباس مناسب به علت بزرگ بودن سایز بازویشان دشوار است و معمولاً مجبورند لباسی که چندان به دل آنها نمی نشیند خریداری کنند. اگر مشکلات ذکر شده، جزو نگرانی های شما نیز هست، بهتر است عمل زیبایی بازو را انجام دهید.

عمل براکیوپلاستی (جراحی زیبایی بازو) با خارج نمودن توده چربی و پوست اضافی بازو ها برای زیبا و صاف شدن بازوها صورت میگیرد.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی بازو هستند؟

کاندیدای مناسب برای این عمل افرادی هستند که آویزان بودن و شل شدگی پوست قسمت بالای بازویشان، اصلی ترین علت نارضایتی و ناراحتی آنان است. تغییرات پوستی معمولاً به علت تغییرات وزنی (کاهش یا افزایش وزن)، سن، اثرات زیان بار نور خورشید و یا عوامل ارثی افراد روی می دهد.

بیماران بسیاری که سایز بازوهایشان بسیار بزرگ تر از سایز سایر اندام آن هاست، به دنبال متناسب کردن بازوهایشان نسبت به بدنشان هستند.

بعضی از بیماران بازوهایشان به علت کاهش شدید وزن به دنبال پیروی از رژیم های غذایی لاغری و یا جراحی های چاقی، آویزان و شل شده است.

بعضی از اشخاصی که با گذشت زمان و افزایش سن، دچار افتادگی در قسمت بازو شده اند مشکل آنها به تدریج وخیم تر می شود.

این جراحی برای تمامی سنین قابل انجام است و می بایست روی افرادی صورت گیرد که در سلامت کامل به سر می برند.

معمولاً شل شدگی پوست به علت کاهش وزن های شدید روی می دهد. از آنجایی که به دنبال عمل براکیوپلاستی میزان الاستیسیته پوست کاهش پیدا می کند، تمایل پوست به آویزان شدن کم میشود.

 

دکتر پژوا سلیمانزاده

فوق تخصص جراحی ترمیمی و میکروسکوپی دست و شانه

جراحی های ترمیمیمقالات

جراحی زیبایی بازورفع شل شدگی پوست بازوشرایط انجام جراحی براکیوپلاستیعلت شل شدگی پوست بازوکاندیدای مناسب جراحی زیبایی بازو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *