هزینه جراحی شانه

توصیه می شود برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه جراحی شانه نزد جراح دست و شانه مراجعه نمایید؛ بدین جهت که عمل جراحی دست و شانه فاکتورها و شیوه های گوناگونی دارد. علاوه بر این هر بیمارستان، از نظر بیمه های طرف قرارداد، روش های پرداخت و غیره شرایط مخصوص به خود را دارد.

هزینه جراحی شانه دکتر پژوا سلیمانزادهامکان دارد عمل جراحی شانه در یک بیمارستان که طرف قرارداد بیمه شما نباشد با مبلغی بيش از هشت میلیون تومان انجام شود اما همان عمل در یک بیمارستان دیگر که طرف قرارداد بیمه تكميلی شماست با مبلغی کم تر از یک میلیون و پانصد هزار تومان صورت گیرد.

لازم به ذکر است که در اکثر موارد پزشک به هیچ وجه تعیین كننده هزینه جراحی نيست و این وظیفه برعهده بیمارستان می باشد و جراح شما تنها درصدی مشخص تقریباً بین ۱۰ الی ۱۵ درصد از هزینه عمل را دریافت می نماید. ضمن اینکه هزینه جراحی به بعضی از موارد مورد نیاز جهت جراحی (که پزشک شما تعیین می کند تا تهیه نمایید) بستگی دارد که این مورد هم طبق نوع بیمه شما می تواند متفاوت باشد.

لذا توصیه می شود به منظور کسب اطلاعات در خصوص هزینه های جراحی ابتدا پزشک معالج خود را تعیین نمود سپس می توان از نوع جراحی و بیمارستان هایی که ایشان جراحی انجام می دهند مطلع شد آنگاه بر اساس شرایط و نوع بیمه خود بهترين گزینه را برگزید.

 

دکتر پژوا سلیمانزاده

فوق تخصص جراحی ترمیمی و میکروسکوپی دست و شانه

دست و شانهمقالات

جراحی آرتروسکوپی شانهجراحی آرتروسکوپی مچ دستجراحی دست و شانهجراحی شانههزینه عمل جراحی دست و شانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *